LOKASYON
ARA

ORGANIZASYONLAR

Kurumsal Eğitimler:

Psikologlarımız, çeşitli firmalarla işbirliği içerisinde hem ÇocukUS´ta hem de firmaların kendi bünyesinde eğitim ve seminerler düzenlemektedir.

Mesleki Atölyeler:

ÇocukUS´ta farklı meslek grupları için çeşitli mesleki atölyeler gerçekleştirilmektedir. 

  

Doğum Günleri:

ÇocukUs’ta yapılan doğum günlerinde, benzerlerinden farklı olarak hazır konseptli ürün almayıp el emeği ile istediğiniz konsepti biz hazırlıyoruz.
Aileler kafemizde rahat rahat sohbet ederken, çocuklar spor odamız ve sokak adını verdiğimiz geniş oyun alanımızda özgürce hareket etmenin tadına varıyorlar.
Yaşlarına uygun olarak hazırladığımız survivormacera parkurları, takım yarışmalar ve nostaljik sokak oyunları ile eğlenirken, aileler de kapalı devre kamera sistemi ile çocukları izleyebiliyorlar.

 

Arkadaş Toplantısı:

Yoğun yaşam koşulları içerisinde hem kendimize hem de çocuklarımıza yeterli zaman ayıramıyoruz. Ebeveynleri bu stresten kurtarmak amacı ile düzenlediğimiz arkadaş toplantılarında, en az 5 kişilik gruplarda, ebeveynler ikram ettiğimiz çayları yudumlarken, çocuklar da yaşlarına uygun olarak hazırladığımız atölyelerde eğleniyorlar.

Konseptli Partiler:

Her ay farklı bir tema ile organize ettiğimiz (pijama, renk, sulu oyunlar, oyun paraşütü vs. ) partilerimizde yaş aralığını daha geniş tutarak hep birlikte eğleniyoruz. Buna ek olarak yılbaşı, 23 Nisan gibi özel dönemler için de kutlama partileri düzenliyoruz.

Özel Organizasyonlar:

Sınıf toplantıları, veli tanışma günleri, özel çocuklu grupların taleplerine uygun olarak düzenlediğimiz organizasyonlarda, ebeveynler kafemizde sohbet ederken; çocukların yaş gruplarına özel atölyeler planlıyoruz.

Okul Gezileri:

ÇocukUs olarak çocukların oyunun içinde farklı ilgi alanlarına göre keyif alarak gelişimlerini desteklemeyi hedefliyoruz. Okul gezisi olarak katılımlarda 1.5 saatlik bir program sunuyoruz.
Çocuklar 1 saat boyunca seçtiğiniz bir atölyeye (Yaratıcılık ve keşif, kendi şehrini yarat, kendin yap kendin çal, duyusal (sensory) çalışmalar) katılıyor ve ardından 30 dakika spor alanımızda antrenörlerimizle hareket odaklı oyunlar oynuyor. Dilerseniz atölye içeriğine birlikte karar veriyor, iki farklı atölye çalışması da uyguluyabiliyoruz.

Organizasyonlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.